Pagina oficială a Comunei Periam

Date contact

ianuarie 9, 2014

Adrese:
PRIMĂRIA COMUNEI PERIAM,
Comuna Periam, Str. Muresului, nr. 1 bis
Cod postal: 307315, judetul Timis

Telefon
0256 – 375001

Telefon unic pentru situatii de urgență:  
112

Fax
0256 – 375002

E-mail

Secretariat: office@primatimperiam.ro

Primar: primar@primatimperiam.ro

Viceprimar: viceprimar@primatimperiam.ro

Secretar: secretar@primatimperiam.ro

Evidenta populatiei: evidenta_populatiei@primatimperiam.ro

Serviciu social: asistenta_sociala@primatimperiam.ro

Taxe si impozite: taxe_impozite@primatimperiam.ro

Birou Agricol: birou_agricol@primatimperiam.ro

Promotor local: promotor@primatimperiam.ro

Urbanism: urbanism@primatimperiam.ro

Achiziţii publice: achizitii_publice@primatimperiam.ro

S.V.S.U.: svsu@primatimperiam.ro

Biblioteca: biblioteca@primatimperiam.ro

AQUA Periam SRL: aqua@primatimperiam.ro

SPAAC Periam: spaac@primatimperiam.ro

 

Informații de interes public

Solicitarea scrisă se depune la secretariatul Primăriei Periam sau se transmite la adresa poștală a instituției.

Contestarea deciziei autoritatii publice locale in situatia in care persoana se considera vatamata in privinta dreptului de acces la informatiile de interes public solicitate se depune la secretariatul Primăriei Periam sau se transmite la adresa poștală a instituției.

Last modified: ianuarie 9, 2014

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Skip to content